|  | 

Biznes i Prawo

Affordable home / Przystępny dom dla Ciebie

Affordable home / Przystępny dom dla Ciebie 🙂 w Irlandii Kupić dom w Irlandii.

Drodzy czytelnicy, chciałem w dzisiejszym odcinku mojego bloga przedstawić możliwość kupna nieruchomości w Irlandii. Mieszkanie czy dom w Dublinie kosztuje masę pieniędzy od 250 000 do 1 250 000 €. Więc jak statystycznemu Kowalskiemu i O’Connor uda się zakupić swoje wymarzone M-4 czy domek. Otóż z reguły się nie udaje kupić własnego domu czy mieszkania, smutne to ale prawdziwe.

Czy ktoś do jasnej cholery może mi pomóc abym mógł kupić mieszkanie/dom w Dublinie???Jest taka organizacja nazywa się Affordable homes – czyli dostępny dom. Polega to na tym ze owa instyucja partycypuje w kupnie domu, nie jest jednak wspólnikiem który będzie miał cześć tego domu lecz jest darczyńcą który podaruje Ci pieniądze. Jak to działa w takim razie gdzie jest kruczek w tym wszystkim??Affordable home pozwoli Ci na zakup mieszkania domu z cenami rynkowymi po upuście. Musisz jednak w tym domu żyć oraz jeśli przez 20 lat nie możesz sprzedać tej nieruchomości. Jeśli ja sprzedasz musisz zwrócić upust który otrzymałeś od Affordable home.W praktyce działa to w ten sposób ze jeśli cena rynkowa domu wynosi 280 000€, jesteś w stanie kupić ten dom za 196 000€ (Affordable home dopłacił 30% ceny nieruchomości). To nie możesz go sprzedać przed upływem 20 lat, jeśli to zrobisz musisz zwrócić wartość dopłaty od ceny nieruchomości w dniu sprzedaży czyli jest ten dom będzie wówczas kosztował 1 000 000 € będziesz musiał zwrócić 300 000€. Jest mnóstwo warunków które musisz spełnić aby brać udział w tym programie. Już teraz mówię że więcej niż warto !!! Twoja rata kredytowa będzie niższa a jeśli planujesz pobyt w Irlandii dłużej niż kilka lat warto nie spłacać czyjś kredyt mieszkaniowy, spłacaj swój kredyt!

Potrzebujesz więcej informacji kiknij www.affordablehome.ie

This information is from websait http://www.affordablehome.ie

Affordable homes are homes provided at a discount to the market price for people who cannot afford to buy a home on the open market.An affordable home is a home that you buy at a discount to the market price. Your affordable home is for you to live in as long as you want. If you sell it within 20 years, you will have to pay back a percentage of the sale price to the local authority.

To qualify for an affordable home, you should:be a first-time buyer (but there are some exceptions, for example if you are divorced);have enough income to meet your mortgage repayments after you have paid all your other costs; and, as a guide, earn between €25,000 and €58,000 if you are applying on your own and up to €75,000 between both of you if you are applying with someone else. These are the approximate income limits only – lower income limits may apply.

You apply to the local authority in the area in which you want to live. You can apply to more than one local authority. Local authorities include county councils, city councils, borough councils and town councils. All local authorities have application forms for affordable homes.

Good luck 🙂

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

affordable-home-przystepny-dom-dla-ciebie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Ambush marketing okiem prawnika

    Ambush marketing okiem prawnika

    Ambush marketing okiem prawnika Euro 2012…, przepraszam Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012TM rozpoczynają się już za mniej niż 3 miesiące. Hotelarze i restauratorzy liczą już przyszłe zyski, kibice szykują się na sportową ucztę, a agencje reklamowe… robią burze mózgów jak dzięki tej imprezie wypromować swoich klientów. Nie każda firma może być sponsorem

  • Metody ambush marketingu

    Metody ambush marketingu

    Niektóre metody ambush marketingu mogą wiązać się z próbą imitowania znaków, sloganów czy symboli, w celu skojarzenia produktów lub marki reklamodawcy z imprezą sportową. Trzeba pamiętać, że szereg znaków związanych z Euro 2012 stanowi znaki towarowe, zastrzeżone na rzecz UEFA. Znaki te stanowić mogą tzw. renomowane znaki towarowe, które zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej