|  | 

Intranet wsb pl

Kebab dowóz tychy

Kebab dowóz tychy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_praca9.jpgJaki kupić samochód, nowy jest bardzo drogi, ale za to jeździ się nim bezpiecznie i co najmniej przez 10 lat nie trzeba do niego dokładać? Tankuje się i jedzie. Stary samochód jest tańszy, ale to jest skarbonka bez dna. Bez przerwy coś się psuje i trzeba naprawiać lub mieć go prawie cały czas u mechanika. A jeśli chodzi o wysokość rat za nowy samochód, to na pewno będą wysokie. Niewiadomo czy bank udzieli kredytu na sto procent wartości pojazdu. A do tego wszystkiego nie wiadoma, czy nasza zdolność kredytowa w pełni zadowoli bank. A za samochód z drugiej ręki, kredyt może być mniejszy, to i raty będą mniejsze, jednak kredyt udzielony na starszy typ pojazdu będzie miał dużo wyższe oprocentowanie oraz wysoką marżę. Ale bardzo starych samochodów banki nie bardzo chcą kredytować. Opłacalnym kredytem byłby kredyt na nowy samochód, ale żeby taki kredyt uzyskać trzeba mieć wysokie dochody miesięczne. Za każdy jednak udzielony kredyt musimy zapłacić prowizję bankową. Samochód na kredyt, do czasu zapłacenia ostatniej raty nie jest całkowicie nasz i nie możemy go zmieniać lub po prostu sprzedać bez wiedzy i zgody banku, bank, jako współwłaściciel pojazdu musi o wszystkich podjętych decyzjach być informowany..

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

rachunki-oszczednosciowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Pożyczki prywatne

    Pożyczki prywatne

    Pożyczki prywatne Na pewno każdy z nas choć zastanawiał się wzięciem kredytu tak by podreperować swój budżet lub by kupić sobie wymarzoną rzecz. Jednak nie jest to tak łatwe jak by się mogło wydawać. Dlatego też wielu z nas zniechęcony wszelkimi procedurami decyduje się na ubieganie się o pożyczkę prywatną, która na pewni nie wymaga

  • W poszukiwaniu pieniędzy

    W poszukiwaniu pieniędzy

    W poszukiwaniu pieniędzy W poszukiwaniu pieniędzy leasing samochody pieniądze Leasing już od pewnego czasu figuruje na naszej mapie gospodarczej, ale nie było o nim tak głośno jak obecnie. Sprawia to sytuacja na rynku polskiej przedsiębiorczości. Od jakiegoś czasu polskie firmy niejako są zmuszone do sięgania po leasing, ponieważ w przeciwnym razie już dawno by zbankrutowały.