|  | 

Intranet wsb pl

olga multika

olga multika
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

finanse (19)Nasze miasta powoli pod względem reklam przeobrażają się w minimalistyczne Las Vegas. Idąc na zakupy z witryn sklepowych zamiast strojów na manekinach podziwiamy ogromne plakaty informujące o wyprzedażach, promocjach, czy też plakaty reklamujące sieci komórkowe. Nad nami billboardy wyświetlają krótkie filmiki. Przed nami tor przeszkód, czyli szereg sztalug przed sklepami z informacją o niepowtarzalnej okazji dzisiejszego dnia. Nasze oczy na każdym kroku napotykają treści dotyczące obniżek, sale, rabatów. W rękach gromadzimy coraz większą ilość kolorowych karteczek z mapą po szybkie pożyczki, rewelacyjne lokaty bankowe i idealne odnowy biologiczne, które jeszcze szybciej lądują w naszej torebce, albo pobliskim koszu.
Warto zastanowić się gdzie leży granica zaśmiecania miejscowości kolejnymi bilbordami. Wiadomo, że reklama to dźwignia handlu, nieustannie przeżywa swój rozwój. Jednak czy bezmyślnie oblepiając i oświetlając neonami każdą wolną przestrzeń, nie zagubimy najważniejszego piękna i uroku miejsca.

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

uliczne-show-smutne-i-kolorowe-jednoczesnie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Pożyczki prywatne

    Pożyczki prywatne

    Pożyczki prywatne Na pewno każdy z nas choć zastanawiał się wzięciem kredytu tak by podreperować swój budżet lub by kupić sobie wymarzoną rzecz. Jednak nie jest to tak łatwe jak by się mogło wydawać. Dlatego też wielu z nas zniechęcony wszelkimi procedurami decyduje się na ubieganie się o pożyczkę prywatną, która na pewni nie wymaga

  • W poszukiwaniu pieniędzy

    W poszukiwaniu pieniędzy

    W poszukiwaniu pieniędzy W poszukiwaniu pieniędzy leasing samochody pieniądze Leasing już od pewnego czasu figuruje na naszej mapie gospodarczej, ale nie było o nim tak głośno jak obecnie. Sprawia to sytuacja na rynku polskiej przedsiębiorczości. Od jakiegoś czasu polskie firmy niejako są zmuszone do sięgania po leasing, ponieważ w przeciwnym razie już dawno by zbankrutowały.