|  | 

Finanse

Blachy mosiężne CuZu37

Blachy

Jestem dekarzem, który uwielbia wszystko, co związane jest z dachami. Lubię patrzeć na dachy budynków w moim mieście. Znajomi mówią, że mam nie równo w głowie, ale ja wiem swoje.
Ucząc się na dekarza w szkole zawodowej miałem chęć zostać w niej kolejne trzy lata, szczególnie na zajęciach praktycznych. Miałem wtedy styczność niemal codziennie z blachami i papą, która często stosowana jest na dachy różnych domków.
Blachy to niesamowity wyrób hutniczy, którego grubość jest znacznie mniejsza od długości i szerokości. Może to tak mnie pociąga w tym produkcie? Nie wiem.
Postanowiłem otworzyć firmę z blachami. Wymyśliłem nawet nazwę, która jest nieco wyzywająca. Moja firma zapewnia profesjonalne doradztwo oraz kompleksową ofertę na krycie dachu, usługi dekarskie i materiały.
Mamy bardzo dużo klientów z całego świata. Niemcy, Kuwejt, Nigeria, Mongolia, Chiny, Singapur, Estonia, Boliwia, Belgia, Portugalia, Peru, Bułgaria.
Zdradzę, że moja firma nosi nazwę Dachówki Pana Kleksa. To bardzo fajna nazwa.

tags: blachy odlewane 5083, rury mosiężne CuZn39Pb, blachy miedziane miedź odtleniona SF-Cu/SE-Cu, blachy miedziane miedź beztlenowa OF-CU, spongiolit

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

blachy-mosiezne-cuzu37

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Jakie wybrać fotele do ogrodu – bujane czy stojące?

    Jakie wybrać fotele do ogrodu – bujane czy stojące?

    Ogród to szczególne miejsce, gdzie oddajesz się swojej pasji, a jednocześnie szukasz wytchnienia i błogich chwil relaksu. Dobrze dobrane meble ogrodowe sprawiają, że ogród staje się pięknym, a przede wszystkim funkcjonalnym miejscem. Tymczasem sezon trwa w najlepsze, podobnie jak moda na bujane i stojące fotele ogrodowe. Wygodne siedziska to podstawa, by móc cieszyć się wypoczynkiem

  • Beżowe meble do salonu – wady i zalety

    Beżowe meble do salonu – wady i zalety

    Salon to wizytówka każdego domu, dlatego każdemu z nas zależy na posiadaniu oryginalnej, eleganckiej przestrzeni, która będzie zachwycała przez długie lata. Z drugiej strony jednak salon jest uniwersalną przestrzenią, która powinna przypaść do gustu wszystkim domownikom. Jak można połączyć te wszystkie potrzeby? Wybierając meble w beżowym kolorze! Poznaj wszelkie wady i zalety tego rozwiązania i