|  | 

Biznes

Doradca kredytowy

doradca-kredytowy-7Doradca kredytowy zatrudniony jest wszędzie tam, skąd można wziąć odpowiedni kredyt lub pożyczkę. W celu zapożyczenia się zwracamy się do banku lub parabanku i tam spotykamy odpowiedniego doradcę kredytowego. To właśnie on, powinien doradzić nam jak najlepiej i to on powinien zaproponować nam kredyt, który jest odpowiedni dla nas. Czasami uważa się, że interesy doradcy kredytowego są sprzeczne z naszymi interesami, bowiem jeżeli weźmiemy kredyt duży to i zarobek takiego doradcy będzie też duży. Jednak to właśnie dzięki odpowiedniemu doradcy nie błądzimy, w sferze bankowej, jak dziecko we mgle.

Pożyczki i kredyty są dla ludzi i ułatwiają nam życie, ważne jest jednak by wziąć odpowiedni dla siebie kredyt, realny do spłacenia. W tym celu spotykamy się więc z osobą zatrudnioną na etacie doradca kredytowy. To właśnie taki ktoś, powinien nam sprzyjać i doradzić jak najlepiej.
Doradca kredytowa to osoba koncesjonowana, znająca się na kredytach bankowych i wszelkich ich zasadach. Czasami dzięki radom odpowiedniego doradcy, nie odczujemy w naszym budżecie raty kredytowej.

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

doradca-kredytowy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Pożyczki prywatne

    Pożyczki prywatne

    Pożyczki prywatne Na pewno każdy z nas choć zastanawiał się wzięciem kredytu tak by podreperować swój budżet lub by kupić sobie wymarzoną rzecz. Jednak nie jest to tak łatwe jak by się mogło wydawać. Dlatego też wielu z nas zniechęcony wszelkimi procedurami decyduje się na ubieganie się o pożyczkę prywatną, która na pewni nie wymaga

  • W poszukiwaniu pieniędzy

    W poszukiwaniu pieniędzy

    W poszukiwaniu pieniędzy W poszukiwaniu pieniędzy leasing samochody pieniądze Leasing już od pewnego czasu figuruje na naszej mapie gospodarczej, ale nie było o nim tak głośno jak obecnie. Sprawia to sytuacja na rynku polskiej przedsiębiorczości. Od jakiegoś czasu polskie firmy niejako są zmuszone do sięgania po leasing, ponieważ w przeciwnym razie już dawno by zbankrutowały.