|  | 

Ekonomia

Kredyty Mieszkaniowe

Kredyty Mieszkaniowe (9)Własne mieszkanie to zarówno obowiązki, jak i przywileje. Właśnie dlatego tak wiele osób zaciąga kredyty mieszkaniowe na swoje wymarzone nieruchomości. Czasami są one duże, a czasami malutkie. Kawalerki chociaż niewielkie mają zalety. Aby je kupić nie trzeba posiadać dużej zdolności kredytowej, więc takie mieszkania są bardziej osiągalne niż ponad stumetrowe apartamenty w Nowym Jorku. Dodatkowo może posłużyć za źródło dodatkowego dochodu, gdyż małe mieszkania cieszą się sporą popularnością wśród wynajmujących. W końcu single, studenci, a nawet młode pary poszukują czegoś co będzie stosunkowo tanie w utrzymaniu i wynajęciu. Kawalerka jest często pierwszym gniazdkiem dla wielu małżeństw, które nie mogą sobie pozwolić na kupno własnego mieszkania. Takie lokum przeniesie właścicielowi nieruchomości spore pieniądze, dzięki czemu będzie mógł łatwiej spłacić comiesięczne raty kredytu zaciągniętego na kupno tego lokalu. Jak widać na kredycie można jeszcze zarobić, wystarczy tylko racjonalnie pomyśleć.

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

kredyty-mieszkaniowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja

    Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja

    Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja Coraz trudniejsza jest sytuacja na rynkach finansowych zjednoczonej europy, coraz więcej budzą wątpliwości działania naprawcze Brukseli. A skoro tak źle jest w Grecji, Włoszech czy Irlandii to jak dobrze może być w naszym kraju. Rykoszety biją nas nie gorzej niż strzały bezpośrednie i trudno się dziwić, że zmieniają

  • Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie

    Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie

    Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie Trudno jest żyć bez kredytu, a tak właśnie większość Polaków ostatnio robi. Oczywiście nie z własnej woli, ponieważ takie decyzje jakiś czas temu podjęły banki. To banki znacznie zaostrzyły warunki kredytowe, to banki podniosły prowizje i marże i to w bankach zwykły kredyt gotówkowy urasta do miary największego problemu kredytobiorcy.