|  | 

Ekonomia

Meble do biura

meble-do-biura-7Moja firma rośnie w siłę. Przetrwaliśmy najgorszy czas kryzysu, teraz będzie już tylko lepiej. Niedawno wygraliśmy duży przetarg, w związku z czym musimy zatrudnić kilkunastu nowych pracowników. Co za tym idzie potrzebne nam będą dodatkowe biura. Na szczęście obok biur zajmowanych przez nas do tej pory, zwolniły się trzy pokoje, które możemy wynająć. Muszę je tylko umeblować i wyposażyć w sprzęt komputerowy i inne niezbędne do pracy rzeczy. Na początek chcę kupić jakieś porządne meble do biura. Chcę po pierwsze, aby były solidne i nie rozleciały się po kilku miesiącach. Już kiedyś takie kupiłem. Wyglądały bardzo ładnie, szkoda tylko że były nietrwałe. Teraz postawię przede wszystkim na jakość. Wolę zapłacić więcej, ale mieć coś naprawdę solidnego. Oczywiście meble muszą też być reprezentacyjne. Przez naszą firmę przewija się sporo ludzi, a jak Cię widzą tak o Tobie mówią. Wszystko musi więc być na najwyższym poziomie i godnie reprezentować naszą firmę. W przyszłym tygodniu poproszę pracujące u mnie Panie, aby doradziły mi w tej kwestii.

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

meble-do-biura

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja

    Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja

    Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja Coraz trudniejsza jest sytuacja na rynkach finansowych zjednoczonej europy, coraz więcej budzą wątpliwości działania naprawcze Brukseli. A skoro tak źle jest w Grecji, Włoszech czy Irlandii to jak dobrze może być w naszym kraju. Rykoszety biją nas nie gorzej niż strzały bezpośrednie i trudno się dziwić, że zmieniają

  • Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie

    Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie

    Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie Trudno jest żyć bez kredytu, a tak właśnie większość Polaków ostatnio robi. Oczywiście nie z własnej woli, ponieważ takie decyzje jakiś czas temu podjęły banki. To banki znacznie zaostrzyły warunki kredytowe, to banki podniosły prowizje i marże i to w bankach zwykły kredyt gotówkowy urasta do miary największego problemu kredytobiorcy.