|  | 

Ekonomia

Taśmy CuZu37

Taśma malarska – nie tylko podczas remontu

Czy taśma malarska służy jedynie do zabezpieczania powierzchni podczas malowania? Oczywiście, że nie. Poniżej zaledwie dwa pomysły na jej ciekawe wykorzystanie.
Ponowne użycie worka do odkurzacza
Zaoszczędź pieniądze, używając dwukrotnie worka do odkurzacza. Gdy torba jest pełna, nie opróżniaj jej w zwykły sposób. Zamiast tego, wyjmij torbę i wytnij szczelinę pośrodku z tyłu. Po opróżnieniu worka, przytrzymaj krawędzie, zamknij je i zapieczętuj taśmą malarską. Twoja torba jest gotowa do ponownego użycia.
Przyjęcia – mocowanie akcesoriów
Użyj taśmy malarskiej zamiast zwykłej przezroczystej, aby umieścić wstążki i balony na ścianach lub innych powierzchniach podczas kolejnej imprezy. Taśma malarska nie pozostawi śladów na ścianie, jak ta przezroczysta. Pamiętaj, aby usunąć ją w ciągu jednego lub dwóch dni, w przeciwnym razie możesz spowodować oderwanie farby od ściany.
To jedynie przykłady na inne użycie taśmy malarskiej. Wykorzystaj swoją wyobraźnię, a zapewne znajdziesz o wiele więcej ciekawych i praktycznych zastosowań.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Pozostałe artykuły o gospodarce oraz biznesie:

tasmy-cuzu37

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja

    Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja

    Zmieniaja sie nasze plany kredyty plany rekomendacja Coraz trudniejsza jest sytuacja na rynkach finansowych zjednoczonej europy, coraz więcej budzą wątpliwości działania naprawcze Brukseli. A skoro tak źle jest w Grecji, Włoszech czy Irlandii to jak dobrze może być w naszym kraju. Rykoszety biją nas nie gorzej niż strzały bezpośrednie i trudno się dziwić, że zmieniają

  • Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie

    Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie

    Zbyt duży wybór? kredyty mieszkanie Trudno jest żyć bez kredytu, a tak właśnie większość Polaków ostatnio robi. Oczywiście nie z własnej woli, ponieważ takie decyzje jakiś czas temu podjęły banki. To banki znacznie zaostrzyły warunki kredytowe, to banki podniosły prowizje i marże i to w bankach zwykły kredyt gotówkowy urasta do miary największego problemu kredytobiorcy.